Opens Draw

To download click ESCPSNA 2019 OPENS PRELIMINARY ROUND NETBALL DRAW

(view in landscape on phones & mobile devices!)

ALL GAMES PLAYED AT WAVERLEY PARK NETBALL COURTS, BIRRELL STREET (OPP WAVERLEY COLLEGE)
COURT 1 = LOWER COURT NEAREST WAVERLEY PARK SOCCER FIELDS
COURT 2 = LOWER COURT ON CORNER OF BIRRELL & ST MARYS AVE
COURT 3 = LOWER COURT IN FRONT OF GAZEBO
COURT 4 = UPPER COURT NEAREST BOCCE COURT
COURT 5 = MIDDLE UPPER COURT
COURT 6 = UPPER COURT NEAREST WATER TOWER
TEAM 1   TEAM 2 TIME COURT
ROUND 1: SAT 4 MAY
GLENMORE RD JETS V WOOLLAHRA DIAMONDS 07:30 1
ST CHARLES BLACK V ST MARGARET MARYS SPIRITS 07:30 2
ST ANTHONY’S V WOOLLAHRA WARRIORS 07:30 3
BONDI BEACH PEARLS V ST FRANCIS EMERALD MINIS 07:30 4
BONDI BEACH BARNACLES V BONDI PUFFINS 07:30 5
BONDI SUNBIRDS V BRONTE NINJAS 07:30 6
HOLY X RED PEPPERS V MCAULEY MAGIC 08:35 1
HOLY X RED CHILLIES V ST CHARLES WHITE 08:35 2
CLOVELLY CUBS V ST CHARLES RED 08:35 3
GALILEE V GLENMORE RD ROCKETS 08:35 4
ROUND 2: SAT 11 MAY
BONDI SUNBIRDS V ST CHARLES RED 07:30 1
CLOVELLY CUBS V WOOLLAHRA DIAMONDS 07:30 2
BONDI BEACH PEARLS V MCAULEY MAGIC 07:30 3
HOLY X RED CHILLIES V BONDI PUFFINS 07:30 4
ST CHARLES BLACK V GLENMORE RD ROCKETS 07:30 5
ST ANTHONY’S V ST FRANCIS EMERALD MINIS 07:30 6
BRONTE NINJAS V ST CHARLES WHITE 08:35 1
GALILEE V HOLY X RED PEPPERS 08:35 2
BONDI BEACH BARNACLES V GLENMORE RD JETS 08:35 3
WOOLLAHRA WARRIORS V ST MARGARET MARYS SPIRITS 08:35 4
ROUND 3: SAT 18 MAY
GALILEE V ST MARGARET MARYS SPIRITS 07:30 1
BONDI BEACH BARNACLES V ST CHARLES WHITE 07:30 2
BONDI BEACH PEARLS V HOLY X RED PEPPERS 07:30 3
BONDI SUNBIRDS V WOOLLAHRA DIAMONDS 07:30 4
ST CHARLES BLACK V WOOLLAHRA WARRIORS 07:30 5
GLENMORE RD ROCKETS V ST FRANCIS EMERALD MINIS 07:30 6
CLOVELLY CUBS V GLENMORE RD JETS 08:35 1
HOLY X RED CHILLIES V BRONTE NINJAS 08:35 2
ST ANTHONY’S V MCAULEY MAGIC 08:35 3
BONDI PUFFINS V ST CHARLES RED 08:35 4
ROUND 4: SAT 25 MAY
ST MARGARET MARYS SPIRITS V BONDI BEACH PEARLS 07:30 1
ST CHARLES RED V WOOLLAHRA DIAMONDS 07:30 2
GLENMORE RD ROCKETS V WOOLLAHRA WARRIORS 07:30 3
HOLY X RED CHILLIES V BONDI BEACH BARNACLES 07:30 4
BONDI PUFFINS V BRONTE NINJAS 07:30 5
BONDI SUNBIRDS V GLENMORE RD JETS 07:30 6
ST ANTHONY’S V HOLY X RED PEPPERS 08:35 1
ST FRANCIS EMERALD MINIS V MCAULEY MAGIC 08:35 2
ST CHARLES BLACK V GALILEE 08:35 3
ST CHARLES WHITE V CLOVELLY CUBS 08:35 4
ROUND 5: SAT 1 JUNE
GALILEE V WOOLLAHRA WARRIORS 07:30 1
ST FRANCIS EMERALD MINIS V HOLY X RED PEPPERS 07:30 2
BONDI BEACH BARNACLES V BRONTE NINJAS 07:30 3
BONDI BEACH PEARLS V ST ANTHONY’S 07:30 4
ST CHARLES BLACK V MCAULEY MAGIC 07:30 5
CLOVELLY CUBS V BONDI SUNBIRDS 07:30 6
HOLY X RED CHILLIES V WOOLLAHRA DIAMONDS 08:35 1
ST CHARLES RED V GLENMORE RD JETS 08:35 2
BONDI PUFFINS V ST CHARLES WHITE 08:35 3
GLENMORE RD ROCKETS V ST MARGARET MARYS SPIRITS 08:35 4