Year 4 Draw

To download click ESCPSNA 2020 YEAR 4 NETBALL DRAW

(view in landscape on phones & mobile devices!)

ALL GAMES PLAYED AT WAVERLEY PARK NETBALL COURTS, BIRRELL STREET (OPP WAVERLEY COLLEGE)
COURT 1 = LOWER COURT NEAREST WAVERLEY PARK SOCCER FIELDS
COURT 2 = LOWER COURT ON CORNER OF BIRRELL & ST MARYS AVE
COURT 3 = LOWER COURT IN FRONT OF GAZEBO
COURT 4 = UPPER COURT NEAREST BOCCE COURT
COURT 5 = MIDDLE UPPER COURT
COURT 6 = UPPER COURT NEAREST WATER TOWER
TEAM 1   TEAM 2 TIME COURT
ROUND 1: SAT 18 JULY
ST CHARLES BLACK V ROSE BAY POSSUMS 09:40 1
ST CHARLES WHITE V ST FRANCIS FAIRIES 09:40 2
MCAULEY RUBIES V WOOLLAHRA WILDCATS REBELS 10:45 1
GALILEE V BONDI ZEBRAS 10:45 2
CLOVELLY EMERALDS V ST MARGARET MARYS DOLPHINS 10:45 3
BRONTE BLUERAYS V HOLY X RED ROCKETS 10:45 4
CLOVELLY CRYSTALS V ROSE BAY PELICANS 10:45 5
BONDI PANDAS V VAUCLUSE VIPERS 10:45 6
BONDI BEACH BLUEBOTTLES V BONDI ORCAS 11:50 1
ST CHARLES RED V WOOLLAHRA WILDCATS ROAR 11:50 2
BRONTE BLUEBIRDS V BONDI BEACH BESTIES 11:50 4
GLENMORE RD GLORIES V BONDI BEACH GOLDEN GIRLS 11:50 5
GLENMORE RD BLAZERS V ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS 11:50 6
ROUND 2: SAT 25 JULY
GLENMORE RD GLORIES V ROSE BAY POSSUMS 9:40 1
ST CHARLES RED V ST FRANCIS FAIRIES 9:40 2
GLENMORE RD BLAZERS V BONDI BEACH GOLDEN GIRLS 10:45 1
MCAULEY RUBIES V BONDI ZEBRAS 10:45 2
BRONTE BLUERAYS V CLOVELLY EMERALDS 10:45 3
ST CHARLES BLACK V GALILEE 10:45 4
VAUCLUSE VIPERS V ROSE BAY PELICANS 10:45 5
BONDI BEACH BLUEBOTTLES V ST CHARLES WHITE 10:45 6
BRONTE BLUEBIRDS V HOLY X RED ROCKETS 11:50 1
BONDI PANDAS V BONDI ORCAS 11:50 2
BONDI BEACH BESTIES V WOOLLAHRA WILDCATS REBELS 11:50 4
CLOVELLY CRYSTALS V ST MARGARET MARYS DOLPHINS 11:50 5
ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS V WOOLLAHRA WILDCATS ROAR 11:50 6
ROUND 3: SAT 1 AUGUST
BONDI PANDAS V ROSE BAY POSSUMS 9:40 1
MCAULEY RUBIES V ST FRANCIS FAIRIES 9:40 2
VAUCLUSE VIPERS V BONDI ORCAS 10:45 1
BONDI BEACH GOLDEN GIRLS V ROSE BAY PELICANS 10:45 2
GLENMORE RD GLORIES V ST MARGARET MARYS DOLPHINS 10:45 3
ST CHARLES RED V CLOVELLY EMERALDS 10:45 4
BRONTE BLUERAYS V ST CHARLES BLACK 10:45 5
ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS V HOLY X RED ROCKETS 10:45 6
BONDI BEACH BLUEBOTTLES V GALILEE 11:50 1
GLENMORE RD BLAZERS V WOOLLAHRA WILDCATS REBELS 11:50 2
BRONTE BLUEBIRDS V BONDI ZEBRAS 11:50 4
CLOVELLY CRYSTALS V ST CHARLES WHITE 11:50 5
BONDI BEACH BESTIES V WOOLLAHRA WILDCATS ROAR 11:50 6
ROUND 4: SAT 8 AUGUST
WOOLLAHRA WILDCATS ROAR V ST FRANCIS FAIRIES 9:40 1
GLENMORE RD BLAZERS V ROSE BAY POSSUMS 9:40 2
BRONTE BLUEBIRDS V CLOVELLY CRYSTALS 10:45 1
HOLY X RED ROCKETS V BONDI ZEBRAS 10:45 2
ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS V BONDI BEACH BLUEBOTTLES 10:45 3
WOOLLAHRA WILDCATS REBELS V CLOVELLY EMERALDS 10:45 4
BONDI BEACH GOLDEN GIRLS V GALILEE 10:45 5
ROSE BAY PELICANS V ST CHARLES WHITE 10:45 6
BONDI ORCAS V ST MARGARET MARYS DOLPHINS 11:50 1
VAUCLUSE VIPERS V BRONTE BLUERAYS 11:50 2
GLENMORE RD GLORIES V MCAULEY RUBIES 11:50 4
BONDI PANDAS V ST CHARLES RED 11:50 5
BONDI BEACH BESTIES V ST CHARLES BLACK 11:50 6
ROUND 5: SAT 15 AUGUST
ST FRANCIS FAIRIES V ROSE BAY POSSUMS 9:40 1
MCAULEY RUBIES V ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS 9:40 2
ST CHARLES WHITE V HOLY X RED ROCKETS 10:45 1
ST MARGARET MARYS DOLPHINS V BONDI ZEBRAS 10:45 2
BONDI BEACH BLUEBOTTLES V BONDI BEACH GOLDEN GIRLS 10:45 3
ST CHARLES BLACK V ROSE BAY PELICANS 10:45 4
GLENMORE RD BLAZERS V BRONTE BLUEBIRDS 10:45 5
GLENMORE RD GLORIES V BONDI PANDAS 10:45 6
CLOVELLY EMERALDS V BONDI ORCAS 11:50 1
GALILEE V WOOLLAHRA WILDCATS ROAR 11:50 2
CLOVELLY CRYSTALS V VAUCLUSE VIPERS 11:50 4
BRONTE BLUERAYS V WOOLLAHRA WILDCATS REBELS 11:50 5
ST CHARLES RED V BONDI BEACH BESTIES 11:50 6
ROUND 6: SAT 22 AUGUST
ST FRANCIS FAIRIES V ST CHARLES BLACK 9:40 1
ROSE BAY POSSUMS V ST CHARLES RED 9:40 2
BONDI BEACH GOLDEN GIRLS V ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS 10:45 1
HOLY X RED ROCKETS V CLOVELLY CRYSTALS 10:45 2
WOOLLAHRA WILDCATS REBELS V BONDI PANDAS 10:45 3
ROSE BAY PELICANS V BRONTE BLUEBIRDS 10:45 4
ST CHARLES WHITE V GALILEE 10:45 5
GLENMORE RD BLAZERS V CLOVELLY EMERALDS 10:45 6
BONDI ORCAS V MCAULEY RUBIES 11:50 1
WOOLLAHRA WILDCATS ROAR V GLENMORE RD GLORIES 11:50 2
ST MARGARET MARYS DOLPHINS V BRONTE BLUERAYS 11:50 4
BONDI ZEBRAS V BONDI BEACH BLUEBOTTLES 11:50 5
BONDI BEACH BESTIES V VAUCLUSE VIPERS 11:50 6
ROUND 7: SAT 29 AUGUST
ROSE BAY POSSUMS V BRONTE BLUERAYS 9:40 1
ST FRANCIS FAIRIES V CLOVELLY EMERALDS 9:40 2
BONDI BEACH GOLDEN GIRLS V BRONTE BLUEBIRDS 10:45 1
ST MARGARET MARYS DOLPHINS V GALILEE 10:45 2
VAUCLUSE VIPERS V ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS 10:45 3
BONDI ORCAS V ST CHARLES RED 10:45 4
ROSE BAY PELICANS V MCAULEY RUBIES 10:45 5
GLENMORE RD BLAZERS V ST CHARLES WHITE 10:45 6
BONDI ZEBRAS V ST CHARLES BLACK 11:50 1
HOLY X RED ROCKETS V BONDI BEACH BLUEBOTTLES 11:50 2
WOOLLAHRA WILDCATS ROAR V CLOVELLY CRYSTALS 11:50 4
WOOLLAHRA WILDCATS REBELS V GLENMORE RD GLORIES 11:50 5
BONDI BEACH BESTIES V BONDI PANDAS 11:50 6
ROUND 8: SAT 5 SEPT
ST FRANCIS FAIRIES V ST MARGARET MARYS DOLPHINS 9:40 1
CLOVELLY EMERALDS V ROSE BAY POSSUMS 9:40 2
GALILEE V HOLY X RED ROCKETS 10:45 1
ST CHARLES RED V WOOLLAHRA WILDCATS REBELS 10:45 2
ST CHARLES WHITE V BONDI ZEBRAS 10:45 3
BRONTE BLUEBIRDS V ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS 10:45 4
BONDI BEACH BLUEBOTTLES V ROSE BAY PELICANS 10:45 5
GLENMORE RD GLORIES V VAUCLUSE VIPERS 10:45 6
BRONTE BLUERAYS V WOOLLAHRA WILDCATS ROAR 11:50 1
GLENMORE RD BLAZERS V BONDI PANDAS 11:50 2
CLOVELLY CRYSTALS V BONDI BEACH GOLDEN GIRLS 11:50 4
MCAULEY RUBIES V BONDI BEACH BESTIES 11:50 5
ST CHARLES BLACK V BONDI ORCAS 11:50 6
ROUND 9: SAT 12 SEPT
BONDI BEACH GOLDEN GIRLS V ROSE BAY POSSUMS 9:40 1
ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS V ST FRANCIS FAIRIES 9:40 2
ST CHARLES RED V BONDI BEACH BLUEBOTTLES 10:45 1
ROSE BAY PELICANS V BONDI ORCAS 10:45 2
VAUCLUSE VIPERS V ST MARGARET MARYS DOLPHINS 10:45 3
BRONTE BLUEBIRDS V CLOVELLY EMERALDS 10:45 4
MCAULEY RUBIES V ST CHARLES BLACK 10:45 5
BONDI PANDAS V ST CHARLES WHITE 10:45 6
CLOVELLY CRYSTALS V BRONTE BLUERAYS 11:50 1
GLENMORE RD BLAZERS V WOOLLAHRA WILDCATS ROAR 11:50 2
GLENMORE RD GLORIES V GALILEE 11:50 4
WOOLLAHRA WILDCATS REBELS V HOLY X RED ROCKETS 11:50 5
BONDI BEACH BESTIES V BONDI ZEBRAS 11:50 6
ROUND 10: SAT 19 SEPT
BONDI ZEBRAS V ST FRANCIS FAIRIES 9:40 1
ROSE BAY POSSUMS V ST CHARLES WHITE 9:40 2
BONDI BEACH GOLDEN GIRLS V ST CHARLES RED 10:45 1
WOOLLAHRA WILDCATS REBELS V BONDI BEACH BLUEBOTTLES 10:45 2
WOOLLAHRA WILDCATS ROAR V ST CHARLES BLACK 10:45 3
ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS V GLENMORE RD GLORIES 10:45 4
ROSE BAY PELICANS V BRONTE BLUERAYS 10:45 5
BONDI ORCAS V GALILEE 10:45 6
BONDI BEACH BESTIES V CLOVELLY CRYSTALS 11:50 1
VAUCLUSE VIPERS V MCAULEY RUBIES 11:50 2
HOLY X RED ROCKETS V CLOVELLY EMERALDS 11:50 4
BONDI PANDAS V BRONTE BLUEBIRDS 11:50 5
GLENMORE RD BLAZERS V ST MARGARET MARYS DOLPHINS 11:50 6
ROUND 11: SAT 26 SEPT
ROSE BAY POSSUMS V WOOLLAHRA WILDCATS ROAR 9:40 1
ST FRANCIS FAIRIES V BONDI BEACH GOLDEN GIRLS 9:40 2
CLOVELLY EMERALDS V VAUCLUSE VIPERS 10:45 1
ST MARGARET MARYS DOLPHINS V WOOLLAHRA WILDCATS REBELS 10:45 2
GLENMORE RD BLAZERS V CLOVELLY CRYSTALS 10:45 3
BONDI ZEBRAS V ROSE BAY PELICANS 10:45 4
BRONTE BLUERAYS V BRONTE BLUEBIRDS 10:45 5
ST CHARLES BLACK V BONDI PANDAS 10:45 6
BONDI BEACH BLUEBOTTLES V GLENMORE RD GLORIES 11:50 1
GALILEE V ST ANTHONY’S POCKET ROCKETS 11:50 2
ST CHARLES WHITE V BONDI BEACH BESTIES 11:50 4
ST CHARLES RED V MCAULEY RUBIES 11:50 5
HOLY X RED ROCKETS V BONDI ORCAS 11:50 6