Year 2 Draw

To download click ESCPSNA 2020 YEAR 2 NETBALL DRAW

(view in landscape on phones & mobile devices!)

ALL GAMES PLAYED AT WAVERLEY PARK NETBALL COURTS, BIRRELL STREET (OPP WAVERLEY COLLEGE)
COURT 1 = LOWER COURT NEAREST WAVERLEY PARK SOCCER FIELDS
COURT 2 = LOWER COURT ON CORNER OF BIRRELL & ST MARYS AVE
COURT 3 = LOWER COURT IN FRONT OF GAZEBO
COURT 4 = UPPER COURT NEAREST BOCCE COURT
COURT 5 = MIDDLE UPPER COURT
COURT 6 = UPPER COURT NEAREST WATER TOWER
TEAM 1   TEAM 2 TIME COURT
ROUND 1: SAT 18 JULY
WOOLLAHRA WILDCATS V ST CHARLES RED 13:52 4
BRONTE BLUEBELLS V BONDI BOMBERS 13:52 5
BONDI BEACH BARRACUDAS V CLOVELLY CLOVERS 13:52 6
HOLY X RED DYNAMITES V ROSE BAY REBELS 14:49 1
BONDI PENGUINS V ROSE BAY DIAMONDS 14:49 2
ST FRANCIS FOXES V CLOVELLY COMETS 14:49 3
ST CHARLES BLACK V MCAULEY MAGIC 14:49 4
BONDI BEACH REBELS V CLOVELLY CROWNS 14:49 5
HOLY X RED MAGIC V VAUCLUSE STORM 14:49 6
BRONTE BUMBLE BEES V BYE
ROUND 2: SAT 25 JULY
ROSE BAY DIAMONDS V CLOVELLY CROWNS 13:52 4
ROSE BAY REBELS V MCAULEY MAGIC 13:52 5
ST FRANCIS FOXES V BONDI BEACH BARRACUDAS 13:52 6
BRONTE BLUEBELLS V HOLY X RED DYNAMITES 14:49 1
BONDI PENGUINS V ST CHARLES BLACK 14:49 2
WOOLLAHRA WILDCATS V BONDI BEACH REBELS 14:49 3
VAUCLUSE STORM V BONDI BOMBERS 14:49 4
ST CHARLES RED V CLOVELLY CLOVERS 14:49 5
CLOVELLY COMETS V BRONTE BUMBLE BEES 14:49 6
HOLY X RED MAGIC V BYE
ROUND 3: SAT 1 AUGUST
ST CHARLES RED V MCAULEY MAGIC 13:52 4
HOLY X RED MAGIC V BRONTE BUMBLE BEES 13:52 5
ST FRANCIS FOXES V BONDI BOMBERS 13:52 6
BRONTE BLUEBELLS V ST CHARLES BLACK 14:49 1
CLOVELLY COMETS V CLOVELLY CROWNS 14:49 2
VAUCLUSE STORM V CLOVELLY CLOVERS 14:49 3
BONDI PENGUINS V BONDI BEACH BARRACUDAS 14:49 4
ROSE BAY DIAMONDS V ROSE BAY REBELS 14:49 5
HOLY X RED DYNAMITES V BONDI BEACH REBELS 14:49 6
WOOLLAHRA WILDCATS V BYE
ROUND 4: SAT 8 AUGUST
ST FRANCIS FOXES V BONDI PENGUINS 13:52 4
CLOVELLY CROWNS V CLOVELLY CLOVERS 13:52 5
ROSE BAY REBELS V BONDI BOMBERS 13:52 6
HOLY X RED MAGIC V HOLY X RED DYNAMITES 14:49 1
CLOVELLY COMETS V BONDI BEACH REBELS 14:49 2
BRONTE BLUEBELLS V WOOLLAHRA WILDCATS 14:49 3
MCAULEY MAGIC V BRONTE BUMBLE BEES 14:49 4
ST CHARLES RED V BONDI BEACH BARRACUDAS 14:49 5
VAUCLUSE STORM V ST CHARLES BLACK 14:49 6
ROSE BAY DIAMONDS V BYE
ROUND 5: SAT 15 AUGUST
BRONTE BUMBLE BEES V ROSE BAY REBELS 13:52 4
ST CHARLES BLACK V HOLY X RED MAGIC 13:52 5
BONDI BOMBERS V ROSE BAY DIAMONDS 13:52 6
CLOVELLY CLOVERS V MCAULEY MAGIC 14:49 1
HOLY X RED DYNAMITES V ST FRANCIS FOXES 14:49 2
BRONTE BLUEBELLS V CLOVELLY CROWNS 14:49 3
BONDI BEACH REBELS V VAUCLUSE STORM 14:49 4
BONDI PENGUINS V WOOLLAHRA WILDCATS 14:49 5
BONDI BEACH BARRACUDAS V CLOVELLY COMETS 14:49 6
ST CHARLES RED V BYE
ROUND 6: SAT 22 AUGUST
ST FRANCIS FOXES V CLOVELLY CLOVERS 13:52 4
HOLY X RED MAGIC V CLOVELLY CROWNS 13:52 5
ST CHARLES RED V ROSE BAY DIAMONDS 13:52 6
CLOVELLY COMETS V ROSE BAY REBELS 14:49 1
BONDI PENGUINS V BONDI BOMBERS 14:49 2
ST CHARLES BLACK V BONDI BEACH BARRACUDAS 14:49 3
VAUCLUSE STORM V MCAULEY MAGIC 14:49 4
WOOLLAHRA WILDCATS V BRONTE BUMBLE BEES 14:49 5
BRONTE BLUEBELLS V BONDI BEACH REBELS 14:49 6
HOLY X RED DYNAMITES V BYE
ROUND 7: SAT 29 AUGUST
WOOLLAHRA WILDCATS V ROSE BAY REBELS 13:52 4
ST CHARLES BLACK V CLOVELLY CLOVERS 13:52 5
BONDI BEACH BARRACUDAS V BONDI BOMBERS 13:52 6
BONDI PENGUINS V MCAULEY MAGIC 14:49 1
VAUCLUSE STORM V CLOVELLY COMETS 14:49 2
HOLY X RED MAGIC V ST CHARLES RED 14:49 3
BONDI BEACH REBELS V BRONTE BUMBLE BEES 14:49 4
HOLY X RED DYNAMITES V CLOVELLY CROWNS 14:49 5
ST FRANCIS FOXES V ROSE BAY DIAMONDS 14:49 6
BRONTE BLUEBELLS V BYE
ROUND 8: SAT 5 SEPT
ROSE BAY REBELS V ST CHARLES BLACK 13:52 4
BRONTE BUMBLE BEES V BONDI BOMBERS 13:52 5
CLOVELLY COMETS V WOOLLAHRA WILDCATS 13:52 6
VAUCLUSE STORM V ST FRANCIS FOXES 14:49 1
ROSE BAY DIAMONDS V HOLY X RED DYNAMITES 14:49 2
ST CHARLES RED V BONDI PENGUINS 14:49 3
BRONTE BLUEBELLS V HOLY X RED MAGIC 14:49 4
MCAULEY MAGIC V BONDI BEACH REBELS 14:49 5
CLOVELLY CROWNS V BONDI BEACH BARRACUDAS 14:49 6
CLOVELLY CLOVERS V BYE
ROUND 9: SAT 12 SEPT
VAUCLUSE STORM V BONDI BEACH BARRACUDAS 13:52 4
BRONTE BLUEBELLS V BONDI PENGUINS 13:52 5
ROSE BAY REBELS V CLOVELLY CLOVERS 13:52 6
MCAULEY MAGIC V CLOVELLY CROWNS 14:49 1
HOLY X RED MAGIC V BONDI BEACH REBELS 14:49 2
ROSE BAY DIAMONDS V BRONTE BUMBLE BEES 14:49 3
ST CHARLES RED V BONDI BOMBERS 14:49 4
ST FRANCIS FOXES V ST CHARLES BLACK 14:49 5
WOOLLAHRA WILDCATS V HOLY X RED DYNAMITES 14:49 6
CLOVELLY COMETS V BYE
ROUND 10: SAT 19 SEPT
BONDI BOMBERS V HOLY X RED MAGIC 13:52 4
BONDI BEACH BARRACUDAS V WOOLLAHRA WILDCATS 13:52 5
CLOVELLY CLOVERS V CLOVELLY COMETS 13:52 6
ST CHARLES BLACK V HOLY X RED DYNAMITES 14:49 1
BRONTE BUMBLE BEES V VAUCLUSE STORM 14:49 2
MCAULEY MAGIC V ROSE BAY DIAMONDS 14:49 3
BRONTE BLUEBELLS V ROSE BAY REBELS 14:49 4
CLOVELLY CROWNS V ST CHARLES RED 14:49 5
BONDI BEACH REBELS V BONDI PENGUINS 14:49 6
ST FRANCIS FOXES V BYE
ROUND 11: SAT 26 SEPT
CLOVELLY CLOVERS V HOLY X RED MAGIC 13:52 4
BONDI BEACH BARRACUDAS V HOLY X RED DYNAMITES 13:52 5
MCAULEY MAGIC V CLOVELLY COMETS 13:52 6
BRONTE BUMBLE BEES V ST FRANCIS FOXES 14:49 1
CLOVELLY CROWNS V VAUCLUSE STORM 14:49 2
BRONTE BLUEBELLS V ROSE BAY DIAMONDS 14:49 3
ROSE BAY REBELS V ST CHARLES RED 14:49 4
BONDI BEACH REBELS V ST CHARLES BLACK 14:49 5
BONDI BOMBERS V WOOLLAHRA WILDCATS 14:49 6
BONDI PENGUINS V BYE